Відбулось засідання виконкому Мурафської сільської ради

Дата: 24.02.2021 16:46

24 лютого 2021  року під час чергового засідання виконавчого комітету Мурафської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови  Олега Літвіненка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Перелік питань порядку денного:

1. Про стан бібліотечного обслуговування та збереження книжкового фонду в бібліотеках Мурафської сільської ради.
  2. Про святкування Дня визволення села Клекотина  19.03.2021 року.
  3. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунального підприємств КП « Злата» Мурафської сільської ради.
  4. Про затвердження Плану заходів по благоустрою населених пунктів Мурафської сільської ради.
  5. Звіт про виконання бюджету за дохідною частиною та видатковою частиною за 2020 рік по Мурафській сільській раді.
  6. Звіт про виконання бюджетів за дохідною та видатковою частиною за 2020 рік по Михайлівській,Пеньківській Федорівській,Юхимівській сільських радах.
  7. Про затвердження плану заходів щодо наповнення доходів загального. спеціального фондів бюджету Мурафської сільської територіальної громади ефектиного та раціонального використання бюджетних коштів у 2021 році.
  8. Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади.
  9. Про надання дозволу на очистку вирубку дерев в с. Пеньківка  по вул. Українська Шаргородського району Вінницької області.
  10. Про надання дозволу на списання житлового будинку непридатного до проживання який розташований за адресою с. Мурафа вул. 8- го Березня 7 та зняття його з реєстрації.
  11. Про створення опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду виконавчого комітету.
  12. Про створення Комісії з питань захисту прав дітей та затвердження Положення про Комісію.
  13. Про план роботи Комісії з питань захисту прав дітей.
  14. Про створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власниками землі та землекористувачами.
  15. Про створення комісії з взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини.
  16. Про звільнення від сплати соціальних полуг по догляду вдома соціальним робітником гр. Ліневського Яна Михайловича.
  17. Про присвоєння Почесного звання « Мати героїня» Боднар Юлії Йосипівні.Фото без описуФото без опису