Відбулось засідання четвертої сесії восьмого скликання

Дата: 11.03.2021 15:36

10 березня 2021 року відбулося пленарне засідання четвертої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Олег Літвіненко.

Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

1. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Мурафської територіальної громади окремого індивідуального визначеного майна

( спеціалізованих легкових автомобілів СКС RDS ПС із спільної комунальної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Вінницької області.

2. Про створення мережі медичних пунктів тимчасового базування.

3. Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської територіальної громади на 2021 рік.

4. Про затвердження Положення про облікову політику апарату Мурафської сільської ради та її виконавчі органи.

5. Про внесення змін до штатного розпису Михайлівського закладу дошкільної освіти.

6. Про внесення змін до штатного розпису Клекотинського закладу дошкільної освіти.

7. Про затвердження в новій редакції положення Комунальної установи

« Центр надання соціальних послуг Мурафської сільської ради».

8. Про створення Молодіжної ради та затвердження Положення про Молодіжну раду Мурафської сільської ради.

9. Про затвердження оборонно - правоохоронної програми Мурафської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.

10. Про затвердження Програми військово- патріотичного виховання, військово – професійного орієнтування молоді, рекламування та пропаганди військової служби в Збройних силах України на території Мурафської сільської ради на 2021 рік.

11. Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.

12. Про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації за рішенням засновника.

13. Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Шевченка, вул. Молодіжна с.Довжок Жмеринського району Вінницької області

14. Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Ветеранів праці с.Михайлівка Жмеринського району Вінницької області.

13.Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування робіт по об’єктах капітального ремонту автомобільних доріг комунальної власності Мурафської сільської ради.

14.Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування робіт по об’єктах капітального ремонту автомобільних доріг комунальної власності Мурафської сільської ради.

15.Про встановлення розміру ставки орендної плати за використання приміщень комунальної власності Мурафської сільської ради.

16.Про затвердження Програми здійснення землеустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

17. Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом,реконструкцією,ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування та місцевого значення на території Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

18.Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Мурафської сільської ради на 2021 рік.

19. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

20. Земельні питання

Результатом роботи стало ухвалення проектів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.