Чемпіонат Жмеринського району з волейболу серед чоловічих аматорських команд 2021 року

Дата: 15.03.2021 11:53

Змагання з волейболу чемпіонату Жмеринського району (скорочено: «Районна аматорська волейбольна ліга») проводяться з метою розвитку в районі волейболу, підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, подальшого підвищення рівня майстерності волейболістів, виявлення кращих команд для участі у обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Жмеринського району, змагання відбулися 13 березня 2021 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи міста Жмеринка. Змагання розпочались підняттям державного прапора України. У змаганнях з волейболу прийняли участь шість команд. Серед яких збірна команда Мурафської територіальної громади.

Учасники команди: Вихрисцюк Андрій; Дубчак Леонтій; Загородний Анатолій;  Кузь Михайло; Процак Данило; Соєцький Володимир (капітан команди); Стефанішен Андрій; Ступак Михайло.

Шість команд, які брали участь в спортивних баталіях показали гідну майстерність та бажання перемоги. У гострій, безкомпромісній боротьбі наша команда вийшла до другого етапу змагань. З чим ми її і вітаємо і бажаємо перемоги у фінальному етапі змагань!

Мурафська сільська рада, відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

Підготувала Стефанішена Г.П.