ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 19.03.2021 21:04

17 березня  під головуванням сільського голови Олега Літвіненка   відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь  члени виконкому. На порядок денний було винесено 14 питань, а саме:

До порядку денного засідання включено такі питання :

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року

2.Про затвердження плану заходів щодо 35 – ої річниці Чорнобильської катастрофи.

3.Про проведення місячника благоустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади.

4. Про затвердження проектно – кошторисної документації на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Мурафської сільської територіальної громади по вул.Дружби .75 в с. Мурафа Жмеринського району Віннцької області.

5. Про затвердження проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с. Юхимівка Мурафської сільської ради Вінницької області по вул. Миру,вул.Садова та Євгена Казьмірова ТП – 119.

6.Про участь у міжмуніципальному співробітництві територіальних громад,а саме із Шаргородською міською радою у формі реалізації спільного проєкту « Сучасна діагностика – запорука якісного лікування.»

7. Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Мурафської сільської ради.

8. Про затвердження висновку від 05.03.2021 № 1(один) комісії з питань захисту прав дітей Мурафської сільської ради стосовно доцільності позбавлення батьківських прав щодо малолітньої дитини.

9.Про затвердження дозволу від 05.3.2021 року № 2 (два) комісії з питань прав дітей Мурафської сільської ради на дарування нерухомого майна малолітній дитині .

10.Про затвердження дозволу від 05.3.2021 року № 3 (три) комісії з питань прав дітей Мурафської сільської ради на укладання договору купівлі продажу нерухомого майна від імені малолітньої дитини.

11. Про затвердження висновку від 15.03.2021 № 7(сім) комісії з питань захисту прав дітей Мурафської сільської ради, щодо встановлення порядку зустрічей та часів побачень з малолітньою дитиною.

12. Про затвердження дозволу від 15.03.2021 року № 8(вісім) комісії з питань прав дітей Мурафської сільської ради на обстеження та лікування малолітньої дитини в психоневрологічному закладі .

13. Про затвердження дозволу від 15.03.2021 року № 9 (дев»ять) комісії з питань прав дітей Мурафської сільської ради щодо переміщення малолітньої дитини до центру психологічної реабілітації дітей.

14. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дітей Мурафської сільської ради.