УВАГА! Шаргородська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості повідомляє

Дата: 24.03.2021 17:01

З 23.03.2021 року з урахуванням Протоколу №4 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Шаргородської міської ради від 22.03.2021 року працює за тимчасовим порядком роботи.

Для зареєстрованих безробітних - прийом проводиться особисто у кар'єрного радника у призначений день у визначений час із суворим дотриманням заходів безпеки.

Для бажаючих зареєструватись як безробітний – на час обмежувальних заходів реєстрація проводиться шляхом подання відповідних заяв через портал державних послуг ''ДІЯ'' з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом або через запис на прийом через ''електронну чергу'' на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, або особисто із суворим дотриманням заходів безпеки.

Групові заходи для безробітних проводяться в онлайн-форматі.

-адреса електронної пошти (e-mail): zaynyatist_sh@ukr.net,

-номер телефону чергового фахівця 2-12-85, 2-24-52,

-номер телефону гарячої лінії Обласного центру зайнятості - (0432) 55-17- 96.

Адміністрація Шаргородської районної філії