Опитування стосовно створення мистецької школи на території нашої громади

Дата: 08.04.2021 10:04

Однією із проблем  Мурафської  територіальної громади є те, що існуюча освітня мережа громади не має можливості в повному обсязі забезпечити потребу населення в одержанні позашкільних освітніх послуг, та надати можливість молоді проводити дозвілля з максимальною користю, відкривати та розвивати творчий та спортивний потенціал.

Потреба у позашкільній освіті дітей в громаді забезпечується лише частково діючою школою мистецтв імені М. Леонтовича (м. Шаргород), що спричиняє ряд незручностей для дітей та батьків населених пунктів Мурафької територіальної громади.

З огляду на вищезазначене, голова Мурафської територіальної громади Олег Миколайович Літвіненко подав ідею створення власної мистецької школи на базі філії будунку культури села Клекотина. Реалізація даної ідеї дасть змогу збільшити кількість напрямків навчання,  відкриття нових фахів, створення нових робочих  місць.

Таким чином, щодо виявлення зацікавленості дітей і батьків до напрямків навчання звертаємось із проханням взяти участь в опитуванні (шляхом анонімного анкетування) для визначення актуальності втілення даної ідеї в життя.

Для проходження опитування перейдіть за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1q1Meqt53oiVcJMjWazcBF4ptXHJ88JDJiJtUGB-5eg8/edit?hl=uk

За результатами анкетування буде визначено основні потреби та побажання населення.

Заздалегідь вдячні за активну участь!