Повідомляємо про те, що 13 квітня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Мурафської сільської ради.

Дата: 09.04.2021 16:10

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :

1.Про виконання бюджету Мурафської сільської ради за І квартал 2021 року

2.Про заходи з підготовки відзначення 9- го травня, 76- ої річниці з Дня Перемоги у ІІ Світовій війні.

3. Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту Мурафської сільської територіальної громади

4.Про роботу ЗДО Мурафської сільської ради.

5. Про зміни до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

6. Про створення робочої групи з питань визначення потреб населення адміністративно – територіальної одиниці територіальної громади у соціальних послугах.

7.Про утворення комісії із розгляду заяв про звільнення громадян , що мають рідних,які повині забезпечити їм догляд та допомогу,від плати за надання соціальних послуг КУ « Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради.

8.Про створення евакуаційної комісії Мурафської сільської ради.

9. Про надання дозволу на вирубку дерев на території Мурафської сільської територіальної громади .

10.Про взяття під соціальний супровід сім»ї  Коптюх Євгенії Володимирівни,яка опинилася в складних життєвих обставинах..

11.Про взяття під соціальний супровід сім»ї Голіч Олени Михайлівни,яка опинилася в складних життєвих обставинах.