Громада наводить лад: в усіх селах проведені суботники

Дата: 13.04.2021 12:11

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити громаду  чистішою і привабливішою. У рамках місячника санітарної очистки та благоустрою, за ініціативи сільського голови та небайдужих жителів громади  на  території  Мурафської ТГ в населених пунктах нашої громади  проведено суботник.

Пам’ятаймо, що благоустрій нашої громади  залежить від кожного з нас  та свідомості населення. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про громаду, про чистоту й порядок в ній,  адже це спільна справа усіх її жителів.

Мурафська сільська рада дякує усім, хто приєднався до весняної толоки та допоміг зробити нашу громаду чистішою.  Запрошуємо жителів узяти участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою. Приберіть біля своїх домівок, допоможіть прибирати сусідам, не смітіть самі і не дозволяйте це робити іншим. Все ж таки, чисто там, де не смітять.