ПРО СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ – ОФІЦІЙНО ТА ВІДВЕРТО

Дата: 21.04.2021 11:55

Повідомляємо, що 20 квітня 2021 року закрито таємне голосування щодо створення мистецької школи у Мурафській  територіальній громаді.

За результатами громадського обговорення 99,3% жителів громади підтримують ідею створення мистецької школи за різними напрямками діяльності позашкільної освіти.

Враховуючи побажання та думку жителів громади, результати голосування -  висуваємо проєкт рішення  «Про створення комунального закладу «Школа мистецтв Мурафської сільської територіальної громади» на розгляд та підтримання депутатами на V сесії 8 скликання Мурафської сільської ради.

Дякуємо за підтримку та  активну участь в голосуванні!