Збережемо водні біоресурси та екосистеми разом — тривають профілактичні заходи “Нерест”

Дата: 26.04.2021 11:38

19.04.2021 року під час проведення операції "Нерест", було здійснено перевірку сільського ставу, який розташований між с.Довжок та с.Мурафа,  за участі сільського голови Олега Літвіненка та ст.ДОП Шаргородського відділення поліції капітана поліції Миколи Олійника.

В ході даної операції  було затримано  групу осіб, жителів с.Мурафа,  в яких під час огляду було виявлено риболовні сіті та рибу  різних порід.

Нагадуємо, що триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів у весняно-літній період. Закликаємо рибалок дотримуватися правил риболовлі в нерестовий період.