Відбулась чергова сесія сільської ради

Дата: 28.04.2021 14:10

27.04.2021 року під головуванням сільського голови сільської ради Олега Літвіненка відбулася 5 сесія 8 скликання. В роботі пленарного засідання окрім депутатів сільської ради взяли участь голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник начальника управління по зв`язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Володимир Шевчук, голова Жмеринської районої ради Анатолій Бешлей, депутат Вінницької обласної ради від:Політичної партії ,,Європейська Солідарність” Валентина Вельган, керівники структурних підрозділів сільської ради , працівники виконавчого апарату  ради, представники громадськості, представники ЗМІ.

Було розглянуто  понад 22 питання, а саме:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Мурафської сільської територіальної громади до 2030 року.

2. Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.

3. Про виведення із членства ОСГ.

4. Про затвердження в новій редакції Положення про управління містобудування, архітектури, земельних ресурсів, комунального майна, екології, благоустрою, житлово-комунального господарства Мурафської сільської ради.

5. Про затвердження звіту за І квартал 2021 року  КП « Мурафський струмок» (відповідно до фінансового плану)

6. Про затвердження звіту за І квартал 2021 року  КНП «Центр ПМСД Мурафської сільської ради» (відповідно до фінансового плану)

7. Про створення комунального закладу «Школа мистецтв Мурафської сільської територіальної громади».

8. Про зміни до структури комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Мурафської сільської ради »

9. Про внесення зміни до штатного розпису Юхимівського закладу  дошкільної освіти.

10. Про затвердження Положення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

11. Про розподіл залишку коштів освітньої субвенції, який утворився на початок 2021 року.

12. Про виділення коштів на закупівлю  спортивного інвентарю для закладів загальної середньої освіти Мурафської сільської територіальної громади.

13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт спортивного залу Мурафського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Мурафської сільської територіальної громади».

14. Про виділення коштів на виготовлення проектно–кошторисної документації та експертний звіт «Капітальний ремонт спортивного залу Мурафського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенівМурафської сільської територіальної громади».

15. Про передачу окремо визначеного індивідуального майна в оперативне управління Мурафського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

16. Про передачу коштів іншої субвенції у вигляді трансферту до бюджету Шаргородської міської територіальної громади у 2021 році.

17. Про внесення змін до структури виконачих органів ради, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів.

18. Провнесеня змін до місцевого бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

19. Про створення ЦНАП Мурафської сільської ради Вінницької області.

20. Про затвердження проектно-кошторисної документації  на «Капітальний ремонт адміністративної будівлі (облаштування приміщення ЦНАП) по вул.Коцюбинського 23 в с.Мурафа Вінницької області.

21. Про затвердження переліку комунального майна І та ІІ типу , що може бути передано в оренду.

22. Земельні питання.