Шановні жителі Мурафської територіальної громади!

Дата: 05.05.2021 14:24

В області налагоджена міжвідомча взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Особа, яка зазнала домашнього насильства може звернутися:

•  на Обласну “Гарячу лінію” з попередження насильства, яка діє за підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА. Телефон гарячої лінії - 0800 75 04 75.
  • До медичного закладу, якщо зазнали фізичного чи сексуального насильства
  • До «Центру надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради – для отримання інформаційних та психологічних консультацій. Ø У службу у справах дітей, якщо Ваші діти – неповнолітні.
  • До Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги - для отримання інформаційних та психологічних консультацій. (тел.+38068,586 03 55 a6o +38097 578 82 89)

На лінію довіри з запобігання домашньому насильств у Вінницькій області

0 800 75 04 75 Дзвінки безкоштовні та анонімні.

Також особа, яка постраждала від домашнього насильства маєте право на безоплатну правову допомогу.

Вінницький обласний притулок для тимчасового перебування жінок, які постраждали від насильства

Право на влаштування до притулку має:

• повнолітня постраждала особа, направлена структурним підрозділом місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром надання соціальних послуг Мурафської територіальної громади, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
  • особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;
  • дитина у разі її прийняття до притулку разом з матір’ю/батьком або особою, яка їх замінює.