До відома власників пасік

Дата: 13.05.2021 14:04

Розпорядженням голови Мурафської сільської ради від 11.05.2021 року  № 84-ОД   утворено постійно діючу  Комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Мурафської сільської ради (далі – Комісія).

З метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами та агрохімікатами) під час обробітку аграріями сільськогосподарських угідь, на розгляд Комісії необхідно подати заяву власниками пасік.

Також звертаємо увагу на те, що до подачі заяви власникам пасік необхідно отримати ветеринарно-санітарний паспорт пасіки в Шаргородському управлінні  ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, відповідно до пункту 7 розділу 4 Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року № 338 та звернутися в Мурафську сільську раду для його реєстрації.

Виконавчий комітет Мурафської сільської ради.