Зміни до Порядку та умов надання субвенції “Спроможна школа для кращих результатів”

Дата: 18.05.2021 10:57

Наприкінці квітня Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції “Спроможна школа для кращих результатів” — нововведення стосуються напрямів використання коштів і алгоритму їхнього розподілу.

Зміни до Порядку передбачають спрямування коштів на:

1. Проєкти, що стосуються створення нового освітнього простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища

2. Проведення реконструкцій та капітальних ремонтів будівель (їхніх частин), а також споруд закладів загальної середньої освіти

Розподіл коштів на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів (а на 2021 рік для цих цілей з Держбюджету виділено субвенцію в 1 млрд грн) здійснюватиметься наступним чином:

- Збір проєктів від органів місцевого самоврядування проводитимуть обласні, Київська міська держадміністрації та передаватимуть до МОН. За результатами розгляду узагальненого переліку проєктів комісія відбере проєкти, що відповідають законодавству, та сформує пропозиції щодо їх погодження.

- Розподіл коштів субвенції між окремими місцевими бюджетами затверджуватиметься Кабінетом Міністрів за погодженням з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету за поданням МОН.

- Кошти субвенції, згідно з розпорядженням Уряду, будуть спрямовані до бюджетів відповідних територіальних громад.

Текст документа доступний за посиланням https://www.kmu.gov.ua на офіційному сайті Кабміну.

ОТГ можуть самостійно подавати заявки на закупівлю обладнання для кабінетів природничо-математичного циклу, STEM-лабораторій, комп’ютерних класів, лінгафонних кабінетів для вивчення іноземних мов, мультимедійного обладнання.

Якщо вам знадобиться будь-яка допомога, звертайтеся до нашого відділу продажу за телефоном (044) 353-33-77: фахівці компанії B-Pro мають великий досвід оснащення шкіл, тож залюбки допоможуть сформувати правильну заявку та нададуть ґрунтовні консультації по всім питанням.-