27 травня 2021 року відбудеться велопробіг присвячений відзначенню Дня Європи

Дата: 26.05.2021 10:17

В звязку із організацією відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму велосипедного заходу «Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів» присвячений відзначенню в області Дня Європи запрошуємо Вас долучитися до велопробігу!

Метою заходу є пропаганда здорового та активного способу життя, залучення різних верств населення до відпочинку на велосипеді, привернення уваги населення до збереження навколишнього середовища.

Захід відбудеться 27.05.2021 року, реєстрація учасників розпочнеться о 10.00 годині. Маршрут вул. Вишнева  -  вул. Коцюбинського (старт біля зупинки табору імені Загурного – фінал біля  памятника села Мурафа).  До участі у заході допускаються учні 10-11 класів та старші бажаючі, з власним велосипедом, що не мають протипоказань за здоровям.

Крім того, представники заходу просять учасників велодня, приїхати завчасно, щоб отримати реєстраційний номер.

Нагадуємо, що до площі де буде «старт» доїжджати колони будуть без супроводу ДАІ  та перекриття вулиць, тому суворо дотримуємось правил дорожнього руху і правил руху в колоні!

Контактна особа для обговорення деталей - Стефанішена Галина Павлівна моб.тел.: 096-81-09-223

Сподіваємось на плідну співпрацю!