Дата: 22.04.2021 10:21

1. 19 квітня 2021 року було оприлюднено проєкт рішення Мурафської сільскої ради "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населиних пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022 рік" та аналіз регуляторного впливу.на офіційному сайті Мурафської громади – http://murafska.gromada.org.ua/

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 19 травня 2021 року.

2. Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

3. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

3.1. Поштова адреса: 23530, Вінницька область, с.Мурафа. вул. Коцюбинського, 23, Мурафської сільської ради.

3.2. електронна адреса: murafa2016@ukr.net.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 23530, Вінницька область, с.Мурафа, вул. Коцюбинського, 23, Мурафської сільської ради.