25 червня 2021 року о 12 годині відбудеться 7 сесія 8 скликання

Дата: 24.06.2021 15:41

Порядок денний 7 сесія 8 скликання від 25.06.2021

- Про зміни до бюджету Мурафської сільської ради на 2021 рік

- Про затвердження комплексної Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мурафської сільської ради на 2021-2023 роки.

- Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника КЗ « Школа мистецтв Мурафської сільської територіальної громади».

-Про створення комунального закладу «Школа мистецтв Мурафської територіальної громади» як окремої юридичної особи.

- -Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на об’єкт нерухомого майна Федорівського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

- Про виділення коштів на виготовлення технічної документації на об’єкт нерухомого майна Федорівського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської  територіальної громади.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам які призвані на строкову  службу в ЗСУ.

- Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб,сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

- Про затвердження проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с. Юхимівка Мурафської сільської ради Вінницької області по вул.Миру, вул.Садова та вул. Євгена Казьмірова ТП – 119.

- Про внесення змін до штатного розпису КЗ « Дитячого оздоровчого табору ім. « В. Загурного».

-Земельні питання.