13 липня 2021 року відбудеться 8 сесію 8 скликання Мурафської сільської ради в приміщені актової зали Мурафської сільської ради на 11:00 годину дня.

Дата: 06.07.2021 16:30

Порядок денний:

1.Про виділення коштів з місцевого бюджету на виготовлення технічної документації по КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської сільської ради Вінницької області.

2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської сільської ради Вінницької області.

3.Про передачу коштів іншої субвенції у вигляді трансферту до бюджету Могилів-Подільської міської територіальної громади у 2021 році

4.Про затвердження Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Мурафської територіальної громади на 2022-2023 роки

5.Про виділення коштів на спів фінасування проєктів-переможців Вінницького обласного конкурсу «Комфортні громади» у 2021 році

6.Про виділення коштів на спів фінансування проєкту-переможця 2021 року Вінницького обласного конкурсного відбору об’єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, на реалізацію яких спрямовуються кошти державного дорожнього фонду.

7.Про внесення змін до рішення ІІ сесії 8 скликання від 23.12.2020 року №80 «Про створення цільового фонду Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік» та затвердження положення Про цільовий фонд Мурафської сільської ради на 2021 рік в новій редакції.

8.Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік

9.Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022 рік. http://murafska.gromada.org.ua/news/1623822871/

10. Затвердження акту прийому передачі за 2018 рік.

11. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

12. Про затвердження рішень виконавчого комітету в між сесійний період.

13. Земельні питання.