Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Клекотинського закладу загальної середньої освіти

Дата: 06.07.2021 17:04

Мурафська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Клекотинського закладу загальної середньої освіти Мурафської сільської ради:

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільно володіють державною мовою;

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

- організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4 см

- автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу) ;

- копії документів про вищу освіту (з додатками, що є його невід’ємною частиною) (наукові ступені та інші відзнаки);

- копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки чи інші документи, які підтверджуватимуть стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план розвитку закладу, у якому повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Подати документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади можна за адресою: Вінницька область, с. Мурафа, вул. Коцюбинського, 23, відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 067-167-54-12.