Шаргородське  відділення  управління  виконавчої  дирекції  Фонду  соціального  страхування  України  у  Вінницькій  області інформує

Дата: 04.08.2021 14:54

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

вул.Героїв  Майдану,220   м.Шаргород,23500 тел/факс 2-11-83,shar.vi@fssu.gov.ua

04.08.2021

У першому півріччі батьки доглядали за хворими дітьми понад 1 млн днів

У разі потреби знаходитись поруч із хворим членом родини у лікарні або вдома, Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений заробіток за весь час догляду. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини працюючих батьків.

За підсумками першого півріччя ФССУ прийняв на фінансування 145,6 тис. листків непрацездатності, виданих в разі необхідності догляду за хворими рідними, на суму 366,6 млн гривень.

Загалом з січня по червень застраховані особи провели 1,1 мільйона днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами.

Нагадаємо, фінансування зазначеної допомоги здійснюється Фондом, починаючи з першого дня і за весь час догляду.

Тривалість лікарняних по догляду за хворою дитиною до 14 років складає до 14 календарних днів, однак у разі стаціонарного лікування ФССУ здійснює надання допомоги за весь період перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Водночас, у разі хвороби члена сім’ї тривалість лікарняного по догляду не може перевищувати три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більше семи календарних днів.

Шаргородське  відділення  управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій  області