ЗАБОРОНА ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

Дата: 12.08.2021 21:04

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Мурафської сільської ради №107 від 23.07.2021 року, вирішено:

- Заборонити полювання з 07.08.2021 року у межах населених пунктів с.Мурафа, с.Довжок,с. Клекотина,с.Юхимівка,с.Федорівка,с.Михайлівка

на відстані ближче ніж 200 м. від будівель населених пунктів та окремо розташованих будівель де можливе перебування людей.

- Заборонити полювання на пернату дичину з нарізної вогнепальної зброї, або з використанням набоїв споряджених кулями ,або шротом діаметром більше 5 мм ( № 0000) , до полювання на пернату дичину допускаються лише ті громадяни, які мають відповідні документи на право полювання.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на члена Виконавчого комітету Гладиша Л.Л.