19 липня 2021 року відбудеться 9 сесія 8 скликання Мурафської сільської ради в приміщені актової зали Мурафської сільської ради на 15:00 годину дня.

Дата: 17.08.2021 16:23

Порядок денний:

- Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

- Про виділення коштів на спів фінансування субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної,сучасної та доступної загально середньої освіти та доступності загальної середньої  освіти « Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

- Про затвердження коригування пректно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка,вул. Молодіжна в с. Довжок Жмеринського району Вінницької області».

- «Про затвердження в новій редакції Положення про Службу у справах дітей Мурафської сільської ради».

- Про прийняття спеціалізованого автомобіля CKC RDS ПС на баланс КНП

« Центр Первинної медико - санітарної допомоги» Мурафської сільської ради.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.

-Про передачу проектно- кошторисної документації « Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу по вул.. Вишнева 90 в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області», та делегування функції замовника будівництва.

- Про створення інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Михайлівській ЗЗСО.

- Про створення інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у

Пеньківському ЗЗСО.

-Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт котельні  Мурафського ЗЗСО.

-Про виділення коштів на виготовлення  проектно – кошторисної документації та експертний звіт «Капітальний ремонт  котельні  Мурафського ЗЗСО».

- Про затвердження проектно – кошторисної документації та експертного звіту «Капітальний ремонт спортивної зали Мурафського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради.

-Земельні питання.

- Різне.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)