За підсумками аукціону один водний об’єкт на території Мурафської громади передали в оренду

Дата: 25.08.2021 17:41

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 19 серпня 2021 року, передано в оренду один  водний  об’єкт, водосховище загальною площею 112,7433 га ( 105,0896 га,  кадастровий номер UA0525381800:05:007:0007 та 7,6537 га, кадастровий номер UA0525381800:05:007:0008).

Переможець даного земельного аукціону, а саме ПП "УКРАГРО ТТК" сплачуватиме щорічно кошти до місцевого бюджету Мурафської сільської ради за оренду земельної ділянки разом із водним об’єктом.

Річна орендна плата за земельні ділянки за результатами торгів складає 407 844,44 грн., що становить 22% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, а орендна плата за користування водним об''єктом - 31 830,03 грн.

Варто зазначити, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.