До уваги аграріїв Вінниччини: запрошення на форум з аграрного експорту

Дата: 27.08.2021 11:49

У серпні – вересні 2021 року Технічна Допомога проєкту Європейського інвестиційного банку “Основний кредит для аграрної галузі – Україна” (UAFATA) проводить низку регіональних форумів, присвячених темам зберігання та переробки зернових, олійних культур, систем зрошення, експорту та розвитку аквакультури та рибальства в Україні. У п'яти містах України найкращі українські та іноземні експерти поділяться передовим досвідом та найкращими практиками серед аграрних виробників.

Форум "Аграрний експорт 2021 в контексті Європейського зеленого курсу" пройде 9 вересня у Львові у готелі Premier Hotel Dnister (вул. Матейка, 6).

На форумі будуть обговорені теми:

• тенденції українського експорту: вимоги та особливості контролю за якістю агропродукції від поля до імпортера

• супровід імпортерів у країнах ЄС

• інструменти та програми підтримки імпортерів олійних та зернових культур у країнах ЄС

• практичні поради щодо виходу на зовнішні ринки та розвитку експортного потенціалу. Нові можливості для експортерів

• що зміниться для аграріїв у рамках Європейського зеленого курсу?

• досвід експорту органічної продукції.

Участь у форумах безкоштовна за умови попередньої реєстрації, яку можна здійснити, заповнивши анкету до 2 вересня за посиланням: https://forms.gle/4Ws1HcwBQyhgPn2h8

Після реєстрації на електронну адресу, вказану в анкеті, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням та запрошенням на подію.

Для зареєстрованих учасників можлива також онлайн участь у форумі.

Детальну інформацію про регіональні форуми можна переглянути:

на сайті Проєкту за посиланням https://uafata.org.ua/forumi/ ;

та на ФБ – сторінці: https://www.facebook.com/uafataforum/ .

Відповіді на всі додаткові питання можна отримати в регіонального партнера Проєкту - Агенції регіонального розвитку Вінницької області: (0432)575724, e-mail: ardvin.org@gmail.com

Проєкт Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб. У межах Проєкту діє програма безкоштовної Технічної Допомоги (ТД), яка надає консультаційну допомогу та супровід кінцевим бенефіціарам в отриманні кредитування від Європейського інвестиційного банку.

Отримати консультаційну допомогу  як саме скористатись більш доступними кредитами можна в Агенції регіонального розвитку Вінницької області за адресою: м. Вінниця,  вул. Хмельницьке шосе,7, к.125,  тел./факс (0432) 50-85-80,  e-mail: ardvin.org@gmail.com