Operafest Tulchyn-2021!

Дата: 30.08.2021 15:25

Чудовим завершенням робочого тижня для дітей Мурафської територіальної громади став від’їзд на другий день фестивалю Operafest Tulchyn-2021!

За підтримки народного депутата Лариси Білозір у суботу, 28 серпня, о 16.00 годині у Тульчині на території легендарного Палацу Потоцьких діти мали можливість  спостерігати за виставою – фантастичною пригодою за романом-казкою Льюїса Керрола «Аліса в Країні Чудес». І хоч цей мюзикл, презентований Вінницьким академічно-драматичним театром імені Миколи Садовського, розрахований більше на дітей, отримати задоволення від нього змогли глядачі абсолютно різного віку. Дітлахи разом із акторами співали й танцювали. А дорослі самі ніби «скинули» кілька років – посмішки з їхніх облич просто не сходили.

Щиру подяку та теплі побажання Ларисі Миколаївні висловлює сільський голова Олег Літвіненко від імені усіх дітей та їх батьків за те, що вона завжди надає всебічну допомогу, підтримує, дослухається до прохань та не залишається  осторонь потреб нашої громади і гідно та достойно показує справжній приклад роботи народного депутата України  на місцях та в стінах Верховної Ради.