Семінар " Комунікації ОМС і покращення зовнішнього візерунку громад в мережі Інтернет"

Дата: 03.09.2021 00:12

Соцмережі, для чого вони громадам?  Для когось — це головний біль  та марна трата часу, а для нас  — зручний інструмен, який призначений для комунікації із мешканцями громади, інвесторами, туристами та гостями нашої громади. Можна довго обговорювати переваги та недоліки соціальних мереж, зійшовши до норм моралі та відмінностей поколінь. Проте один факт залишається незмінним — розбиратися у соціальних мережах потрібно усім, адже не потрібно забувати що у час, коли повсякденне життя йде "нога у ногу" з віртуальним, вміння свідомо користуватись мережею Інтернет стає невід'ємною частиною сьогодення.
А  саме, як правильно створювати привабливість нашої громади у мережі Інтернет протягом декількох годин обговорювалось на семінарі " Комунікації ОМС і покращення зовнішнього візерунку громад в мережі Інтернет"  який відбувся сьогодні у м.Вінниця,  за ініціативи Вінницької обласної Ради спільно з «Програмою EGAP», а саме були розглянуті наступні питання:

-оцінка використання сучасних засобів комунікації у громадах Вінницької області;

-сучасні засоби е-демократії та е-врядування;

-сучасні інструменти комунікації громади із зовнішнім та внутрішнім оточенням;

-як правильно підготувати якісне повідомлення для сайту громади і соціальних мереж;

-налагодження ефективної комунікації з регіональною владою, та сусідніми громадами.

Дякуємо спікерам даного семінару: Дмитру Чаленку заступнику голови Вінницької обласної Ради; Марії Якименко  начальнику відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради; Євгену Іщуку представнику «Програми EGAP» у Вінницькій області; Ірині Жук  начальнику управління у справах медіа та комунікацій виконавчого апарату обласної Ради;   Юрію Войціцькому та  Олександру  Неприцькому  позаштатним радниким голови обласної Ради та Єлизаветі Савчук начальнику управління по зв‘язках з ОМС виконавчого апарату обласної Ради.

Ми раді разом із вами створювати оптимальні рішення й рухатися у правильному напрямку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)