Спільна робота по зміцненню правопорядку в громаді

Дата: 14.09.2021 15:24

Згідно постанови спільної наради керівників правоохоронних та інших державних органів Вінницької області від 28 липня 2021року "Про стан протидії дитячої злочинності, захисту прав та інтересів дітей, які стали жертвами злочинних посягань, ефективність взаємодії правоохоронних органів із зазначених питань, а також формування системи правосуддя, дружнього до дитини", з метою недопущення зростання числа кримінальних правопорушень, з урахуванням динаміки та структури злочинності, а також враховуючи зростання кількості неповнолітніх, які вчинили кримінальні правопорушення, виявлення дітей з ознаками суїцидальної поведінки, 14 вересня 2021 року працівники служби у справах дітей спільно з фахівцями соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" та працівниками Шаргородського районного сектору філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області розробили профілактичні заходи щодо запобігання вчинення правопорушень та програми корекції суїцидальної поведінки, а також сформували "групи ризику" дітей. Надіємось, що спільна робота протидіятиме дитячій злочинності, вчиненню ними суїцидальних випадків та сприятиме зміцненню правопорядку в нашій громаді.