Засідання виконавчого комітету Мурафської сільської ради!

Дата: 15.09.2021 17:11

Сьогодні, 15 вересня , відбувся виконком в приміщенні Мурафської сільської ради.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

- Про перспективний план роботи виконавчого комітету на ІV квартал 2021 року.

- Про заходи та відзначення Дня Захисників України.

- Про затвердження Плану заходів щодо святкування Дня працівників освіти.

- Про затвердження Плану заходів щодо святкування Дня працівників бібліотечної справи.

-Про відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

-Про створення комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, земельних ділянок водного фонду, лісогосподарського призначення та об’єктів нерухомого майна, що відноситься до комунальної власності Мурафської територіальної громади

- Про присвоєння адреси нежиловій будівлі ТОВ ім.Мічуріна с. Довжок Жмеринського району Вінницької області.

- Про закриття погосподарського номеру громадянина Торути Анатолія Олександровича жителя с. Пеньківка Жмеринського району Вінницької області.

- «Про доцільність і строки влаштування дитини,…………….., 13.04.2006 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про доцільність і строки влаштування дітей………………., 31.08.2004 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини……………, 22.02.2005 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про стан утримання та виховання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини……………, 26.09.2008 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини………, 28.06.2009 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини………….. 26.10.2005 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини………….., 13.09.2003 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про продовження терміну перебування малолітнього…………, 20.04.2020 року народження в КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради» терміном на 6 місяців»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини…….., 26.08.2005 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про продовження соціального супроводу сім’ї ………….»

- «Про доцільність і строки влаштування дитини…………….., 01.02.2011 року народження на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та виховання дітей»

- «Про надання дозволу на дарування нерухомого майна малолітнього…….., 30.10.2007 року народження та …………….., 19.07.2009 року народження по ½ частині житлового будинку»

- «Про надання дозволу на оформлення договору дарування нерухомого майна (квартири) малолітній ………………, 27.02.2009 року народження»

- «Про продовження соціального супроводу сім’ї …………….., 12.07.1996р.н.»

- «Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей»

- «Про внесення змін до складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

- «Про приведення у відповідність РІШЕННЯ № 53 від 17.03.2021р «Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини Мурафської сільської ради»

- Різне.