У Мурафську громаду завітала делегація польських колег із Гміни Хойна Республіки Польща!

Дата: 06.10.2021 00:57

5 жовтня 2021 року Мурафська громада на своїй землі зустрічала делегацію шановних гостей з Республіки Польщі, в рамках п'ятиденного візиту на запрошення сільського голови Олега Літвіненка. Мета даного візиту - розвиток українсько-польських відносин та налагодження міжнародної співпраці.

Міжнародна співпраця на даний час - це один із головних пріоритетів територіальних громад. Наша громада не виняток, адже ми прагнемо іти вперед разом до розвитку та самовдосконалення.

Офіційна частина зустрічі, розпочалась у стінах адміністративної будівлі Мурафської сільської ради, де представників делегації за давньою українською традицією зустріли короваєм на вишитому рушнику та гарною українською піснею у виконанні народного чоловічого ансамбля "Явір".

Протягом дня, Олег Літвіненко разом із делегацією відвідали заклади освіти, культури, адміністративні будівлі, пожежну частину громади та оглянули інфраструктуру населених пунктів.

Обговорили подальшу співпрацю та підписання угоди про співробітництво!