6 жовтня 2021 року у приміщенні Генерального консульства РП у Вінниці відбулась зустріч представників гміни Хойна та Мурафської територіальної громади

Дата: 07.10.2021 18:23

6 жовтня 2021 року представники польської делегації та  Мурафської громади відвідали  Генеральне консульство РП у Вінниці.

Голова Мурафської ТГ Олег Літвіненко та
бургомістр гміни Хойна Барбара Равецька разом із  делегаціями органів самоврядування  та представниками духовенства Польщі і України зустрілись з  Генеральним консулом РП у Вінниці Дамяном Цярціньскі та аташе з консульських питань Адріан Броварчик.

Завдяки підтримці ГК РП у Вінниці гміна Хойна i Мурафська  територіальна громада розпочали у 2021 році розмови щодо налагодження співпраці у сфері інвестицій, культури, екології та польської допомоги чи обміну досвідом у сфері управління органів місцевого самоврядування.

Фото Konsulat Generalny RP w Winnicy / Генеральне Консульство РП у Вінниці