Перші кроки у міжнародній співпраці підтверджені офіційно

Дата: 08.10.2021 10:12

Завершальним етапом перебування польської делегації у нашій громаді стало підписання Угоди про партнерські відносини між Мурафською територіальною громадою та Гміною Хойна (Західнопоморське воєводство, повіт Грифіно) Республіки Польща.

Офіційний документ підписали голова Мурафської громади Олег Літвіненко та бурмістр Гміни Хойна Барбара Равецка.

Угодою передбачено запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин між громадами, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, спорту, пожежно-рятувальної служби, інфраструктури, збереженні культурної спадщини та інших видів співробітництва.

Сторони висловили сподівання, що співпраця між громадами-партнерами буде плідною та принесе взаємовигідну користь!

Після підписання Угоди, делегація відвідала Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с.Мурафа та особисто взяла участь у Літургії Божого слова. Шановних гостей привітали настоятель храму отець Юзиф Павлюк та єпископ Броніслав Бернацький і благословили на плідну співпрацю. По закінченні Служби Божої Олег Літвіненко подякував гостям за приїзд, наголосив що ми вийшли на міжнародну співпрацю, яка надіємось принисе плоди в майбутньому.

Від імені Мурафської громади, щиро дякуємо польській делегації, яку очолила пані Барбарі Равецкі - бурмістру громади Хойна,  за щирість та відкритість яку Ви проявили до нашої громади, Генеральному Консулу РП у Вінниці Дамяну Царцінські за співпрацю, адже саме за його підтримки та ініціативи голови Мурафської громади Олега Літвіненка ми познайомились із гміною Хойна!!