Мурафська громада
Вінницька область, Жмеринський район

Вітаємо наших захисників!

Дата: 13.10.2021 21:40

14 жовтня – це особливий день!
    У цей день Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Всіх їх об'єднує одне – глибока віра в непоборність нашої сили, духу, звитяги, героїзму, жертовності та всеосяжної любові до своєї землі, держави, батьків, дітей, рідних – всіх тих, за чиє щасливе майбутнє ми готові віддати найдорожче, що є у кожної людини – життя.
   З нагоди цієї дати відбулися урочистості, де вшановували учасників бойових дій, захисників та захисниць державних кордонів України - нашої рідної землі.
    Леонід Заграй, перший заступник сільського голови щиро привітав усіх присутніх зі святом та за дорученням Олега Літвіненка - голова Мурафської сільської ради, разом з секретарем Зоєю Куцолапською  вручили Подяки Мурафської сільської ради захисникам і захисницям. Також відзначили батьків загиблих захисників...
     Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих захисників України,  які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
     Щиро подякували тим, хто ціною життя оберігав спокій та мир нашого сьогодення і побажали міцного здоров'я, добра , щастя, сили і незламної віри у перемогу! І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!
  Низький уклін всім захисникам та захисницям України!!!
Мурафська сільська рада