Інформаційна зустріч представників територіальних громад Жмеринського району щодо проведення конкурсу "Комфортні громади"

Дата: 22.10.2021 15:08

Сьогодні, в приміщенні Жмеринської районної Ради відбулась планова зустріч для представників територіальних громад Жмеринського району, стосовно проведення  Вінницького обласного конкурсу "Комфортні громади". Дану зустріч провели начальник управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчогоапарату Вінницької обласної Ради Єлизавета Савчук та начальниця відділу по зв'язкам з органами місцевого самоврядування Христина Соловей.

На даній зустрічі було обговорено ряд запитань, стосовно умов та темінів подачі проєктних заявок, оскільки цьогоріч умови конкурсу оновлено і запитань звичайно побільшало.  За словами організаторів,  конкурс оголошений раніше як зазвичай, для того щоб громади мали більше часу для реалізації проєктів- переможців даного конкурсу.

Представниками від нашої громади були перший заступник сільського голови  Леонід Заграй, завідувач сектора комунального майна, ЖКГ Олена Гнатюк та спеціаліст фінансового управління Іванна Турчак.

Дякуємо організаторам за таку змістовну зустріч!