Згідно розпорядження КМУ наша громада отримає 360 тис.грн. на розвиток освітніх закладів нашої громади

Дата: 01.11.2021 13:39

Відповідно до розпорядження КМУ від 28 жовтня 2021 року №1337-р "Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" за спрянням народного депутата України Лариси Білозір, наша громада отримала додаткову субвенцію у розмірі 360тис.грн. на розвиток освітніх закладів, а саме:

- Придбання комп'ютерного класу для Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. - 160 тис.грн.

- Придбання комп'ютерної техніки для Федорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. - 50 тис.грн.

- Придбання кухонного обладнання в Мурафський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст - 100 тис.грн.

- Придбання кухонного обладнання в Юхимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. - 50 тис.грн.

Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, яку отримала цьогоріч наша громада становить 2 млн. 590 тис.грн..

Дякуємо Ларисі Білозір за підтримку нашої громади!