Відбулась чергова сесія сільської ради

Дата: 04.11.2021 21:41

03  листопада 2021 року під головуванням cільського голови Олега Літвіненка відбулася 11 сесія 8 скликання. У ході засідання було прийнято низку питаннь, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях сільської ради.

На порядок денний винесено такі питання:

- Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Мурафської сільської ради на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми про здійснення землеустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

- Про затвердження Програми щодо розроблення паспортів водних об’єктів, які розташовані на території Мурафської сільської територіальної громади на 2021-2024 роки.

- Про створення постійно діючої комісії з обстеження стану зелених насаджень на території Мурафської сільської територіальної громади.

- Про  надання дозволу на коригування проектно – кошторисної документації   «Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території  Мурафської сільської територіальної громади по вул. Дружби 75 в с. Мурафа Жмеринського району Вінницької області.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам  Мурафської сільської територіальної громади.

- Про вшанування подвигу учасників ліквідації ЧАЕС та виплату щорічної допомоги вдовам постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

- Про затвердження мережі закладів освіти на 2021 -2022 навчальний рік.

- Про затвердження статуту Федорівського закладу ЗЗСО І-ІІІ ступенів ЗДО у новій редакції.

- Про формування базової мережі закладів культури.

- Про затвердження Положення про надання платних послуг закладом позашкільної освіти.

- Земельні питання .

- Різне.