За сприянням сільського голови Олега Літвіненка у селі Мурафа встановлено банкомат та термінал самообслуговування "Ощадбанк"

Дата: 04.11.2021 22:56

Ця подія для жителів села Мурафа та всього населення громади в цілому була довгоочікуваною і важливою. Адже з 2020 року відділення АТ «Ощадбанк», яке працювало в селі, було ліквідоване. Місцеві мешканці опинилися в ситуації, коли отримані на картку пенсії, зарплати і допомоги неможливо було перевести в готівку на місці. Для цього приходилося з’їздити до районного центру, витрачаючи на дорогу в обидві сторони кошти і багато часу.

Але відтепер, всі отримані кошти на банківську картку можна буде отримати безпосередньо через банкомат, який знаходиться за адресою: с.Мурафа, вул.Коцюбинського, 23.

За допомогою терміналу самообслуговування можна буде здійснювати операції по сплаті за кредит, поповнення рахунків мобільних операторів та оплату послуг за інтернет, переказ коштів на іншу картку, сплату по рахунках за комунальні послуги та багато іншого.

Завідуюча Шаргородського відділення АТ «Ощадбанк», Раїса Василівна Богацька, особисто завітала до нашої громади та надала консультації для клієнтів «Ощадбанк».