День незалежності Польщі: вітання громадам міст-побратимів

Дата: 11.11.2021 16:51

Від імені Мурафської громади та від себе особисто щиро вітаємо колег з міст-побратимів із національним святом – Днем незалежності Республіки Польща.

Україну і Польщу упродовж багатьох років пов’язують тісні та дружні партнерські відносини.

Сьогодні Польща це рівноправна, самодостатня і потужна держава, яка гідно увійшла у європейську спільноту та стала на шлях демократичного розвитку.

Для нас, українців, досвід Польщі є надзвичайно важливий та корисний, оскільки наша держава інтегрується у світовий економічний, політичний та духовно-інтелектуальний простір. Ми дбаємо, аби всебічно зміцнювати та поглиблювати співпрацю як між нашими країнами так і між нашими містами.

З нагоди свята бажаємо дружньому польському народові добра, процвітання та нових звершень на благо незалежної Республіки Польща.

З повагою, голова Мурафської громади Олег Літвіненко!