Розпочато голосування за громадські проєкти!

Дата: 15.11.2021 14:20

З сьогоднішнього дня, 15 листопада, розпочинається голосування за проєкти, які були подані на програму "Бюджет участі 2022  року". Дана програма фінансується з місцевого бюджету.

Голосування триватиме протягом 15 календарних  днів, а саме з 15 листопада  – 30 листопада 2021 року включно.  За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проєктів.

Було подано 11 проєктів. Фінансову підтримку отримають ті з них, які наберуть найбільшу кількість голосів мешканців Мурафської ТГ, офіційно зареєстрованих у громаді. Тому запрошуємо громадян віком від 16 років активніше долучатися до голосування.

Громадський бюджет – це унікальна можливість  самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти. Цього року програмою передбачається відбір проектів шляхом голосування, які будуть включені до бюджету у 2022 році, на загальну вартість 250 тис.грн . Автори проектів – громадяни, мешканці громади.

Проголосувати можна особисто за один проект в категорії - великі проекти (50-100 тис.грн.) та за один проект в категорії - малі проекти (до 50 тис.грн.):

1.У паперовому вигляді:

• Фінансове управління Мурафської сільської ради, яке знаходиться за адресою: с.Мурафа, вул. Коцюбинського, 23;

• Адміністративне приміщення Клекотинського старостинського округу за адресою: с.Клекотина, вул.. Вишнева, 92:

• Адміністративне приміщення Михайлівського старостинського округу за адресою: с.Михайлівка, вул.. Центральна, 42, :

• Адміністративне приміщення Пеньківського старостинського округу за адресою: с.Пеньківка, вул.. Центральна, 87 :

• Адміністративне приміщення Федорівського старостинського округу за адресою: с.Федорівка, вул.. Соборна, 1 :

• Адміністративне приміщення Юхимівського старостинського округу за адресою: с.Юхимівка, вул.. Миру, 1А.

Мати з собою паспорт або  інші документи, які підтверджують факт проживання в громаді.

2. В електронному вигляді:

На сайті Мурафської ОТГ  з 00:00 15 листопада 2021 р. до 24:00 30 листопада 2021 р.

Проголосувати за громадські проєкти в режимі онлайн можна  по ссилці

Перелік проєктів до ознайомлення:

Великі проєкти:

№01 Забезпечення працівників закладів культури технічними засобами роботи КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму Мурафської сільської ради Вінницької області", шляхом закупівлі комп'ютерної техніки - керівник Олійник Яна Валеріївна.

-№02 "Здорова нація" - майданчик з вуличними тренажерами" - керівник Сташенко Людмила Анатоліївна.

№03 "Встановлення вуличного освітлення шляхом закупівлі ліхтарів на сонячних батереях" с.Клекотина вул.Грушевського - керівник Греськов Віталій Йосипович.

№09 "Встановлення металопластикових вікон у спортивній залі, як невід'ємна складова вирішення проблеми енергозбереження для майбутніх олімпійців" - керівник Човган Оксана Миколаївна.

№11 "Облаштування зони відпочинку для дітей та молоді в с.Юхимівка, шляхом закупівлі дитячого та спортивного обладнання" - керівник Турчак Іванна Леонтіївна.

Малі проєкти:

-№4 "Фітнес - центр у бібліотеці" - керівник Кривошея Оксана Дмитрівна.

-№05 "Теплозбереження для майбутнього" - керівник Ситник Галина Григорівна.

№06 "Дерево кохання і подружньої вірності" в с.Клекотина - символ вірності і почуттів людей" - керівник Кулачок Оксана Анатоліївна.

№07 "Комфортна бібліотека в селі Клекотина" - керівник Копера Майя Володимирівна.

-№08 "Здорові та щасливі вихованці ЗДО. Фізкультурне обладнання для спортивної зали закладу" - керівник Максимишена Тетяна Анатоліївна.

№10 "Тепло в амбулаторію- запорука здоров'я с.Пеньківка" - керівник Фала Світлана Миколаївна.