Дата: 15.11.2021 15:52

18 листопада 2021 року з нагоди Дня працівників сільського господарства відбудеться Всеукраїнський фермерський форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору».

Організаторами форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

Захід буде проводитись в режимі онлайн між студією у м. Києві та з громадами всієї країни. Початок заходу о 10:00 год. Посилання для підключення: https://us06web.zoom.us/j/81295161675.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися на сайті www.farmers.org.ua до 20.00 год. 15 листопада 2021 року.