Скликання 12 сесії 8 скликання

Дата: 22.11.2021 13:13

Відповідно до розпорядження сільського голови від 19.11.2021 року № 216-ОД «Про скликання чергової 12 сесії сільської ради 8 скликання», 30 листопада 2021 року о 12:00 в приміщенні Мурафської сільської ради ради (зала засідань) відбудеться чергова 12 сесія 8 скликання.

На порядок денний винесено такі питання:

-Про план діяльності Мурафської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

-Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2021 рік.

-Про затвердження програми підтримки розвитку місцевого самоврядування у Жмеринському районі 2021-2024 роки.

-Про затвердження Програми Соціально – економічного розвитку Мурафської сільської територіальної громади на 2022 рік

-Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в ЗДО Мурафської сільської ради на 2022 рік.

-Про організацію та встановлення батьківської плати за харчування дітей в ЗЗСО Мурафської сільської ради на 2022 рік.

-Про затвердження Програми розвиток освіти Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки

-Про затвердження Програми робота з обдарованою молоддю Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження Програми шкільний автобус Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

- Про затвердження Програми розвитку культури Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження Програми розвитку молоді Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження Програми розвитку спорту Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження Програми розвитку туризму Мурафської сільської ради на 2022 – 2024 роки.

-Про затвердження в новій редакції Положення про Службу у справах дітей Мурафської сільської ради.

-Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

-Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

-Про затвердження Програми про здійснення землеустрою в населених пунктах Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

-Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

-Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

-Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

- Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги КП «Злата» по водопостачанню.

-Про затвердження програми розвитку охорони здоров’я на території Мурафської ср

- Про затвердження Програми соціального захисту населення Мурафської сільської ради

- Про затвердження комплексної програми «Турбота» КУ ЦНСП

- Про Програму «Соціальної та матеріальної підтримки осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС »

- Про фінансову підтримку військовослужбовців, прийнятих на військову службу за контрактом та прийняття на строкову службу у ЗСУ.

- Про цільову програму «Компенсації хворим з нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз»

-Про Компенсація на бензин та транспортне обслуговування Про здійснення компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

-Про здійснення компенсаційних виплат особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які нездатні до самообслуговування.

-Про цільову соціальну комплексну програму підтримки сім’ї та молоді, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми на 2022 рік.

-Про здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які супроводжують осіб з інвалідністю і групи, автомобільним транспортом загального користування на міжміських внутрішньо обласних маршрутах.

-Про затвердження програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Мурафської сільської ради.

- Про відшкодування витрат за надання пільг з послуг зв’язку за користуванням телефоном абонентам пільгових категорій громадян.

- Про здійснення компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

-Про здійснення компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

-Земельні питання.

-Різне.