І ЕТАП КОНКУРСУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» НА 2021 – 2022 РІК . ТЕХНІЧНИЙ ВІДБІР ПРОЄКТІВ ЗАКІНЧЕНО ТА РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ!

Дата: 25.11.2021 11:37

Завершено технічний відбір проєктних заявок у І етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» на 2021 – 2022 роки.

22 листопада відбулось засідання Мурафської відбіркової комісії з організації та проведення І етапу конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021 – 2022 роках. Після перегляду 4 проєктів, які жителі громади подали до фінансового управління Мурафської сільської ради, відбірковою комісією до голосування було допущено усі без виключення, адже усі проєкти відповідають усім вимогам конкурсу, це:

• Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Мурафської сільської територіальної громади по вул.Центральна, 87А с.Пеньківка Жмеринського р-н Вінницької обл.
  • Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по вул.Миру с.Довжок, по вул.Коцюбинського, вул.Колгоспна с.Мурафа, вул.Квітнева, вул.Пушкіна, вул.Висоцького та вул.Соборна с.Клекотина, вул.Шевченка с.Михайлівка, вул.Євгена Казьмірова, вул.Першотравнева с.Юхимівка, Мурафської територіальної громади Вінницької обл.
  • Спортивно-ігровий комплекс "Олімп" села Михайлівка.
  • Підвищення доступності та якості обслуговування населення шляхом придбання сучасного медичного обладнання для КНП "Центр медико-санітарної допомоги" Мурафської сільської ради.

З 25 листопада по 5 грудня (включно) відбуватиметься голосування за проектні заявки. Підтримати своїм голосом один із проєктів  ви зможете за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1DEmuFf3FtocP1GT9GViaY05Pmt24jfPvzJIIRxcSo1M/edit

Просимо усіх не байдужих долучитись до голосування. Голосувати має право кожен житель громади, який досяг 18 років.

Перелік проєктів до ознайомлення:

Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по вул.Миру с.Довжок, по вул.Коцюбинського, вул.Колгоспна с.Мурафа, вул.Квітнева, вул.Пушкіна, вул.Висоцького та вул.Соборна с.Клекотина, вул.Шевченка с.Михайлівка, вул.Євгена Казьмірова, вул.Першо травнева с.Юхимівка, Мурафської територіальної громади Вінницької обл.

*  Спортивно-ігровий комплекс "Олімп" села Михайлівка.