РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ЯКІ БУЛИ ПОДАНІ НА ПРОГРАМУ "БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2022 РОКУ" МУРАФСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.12.2021 11:40

30 листопада, сплив час відведений для голосування за проєкти які були подані на програму "Бюджет участі 2022 року" Мурафської громади. Цьогоріч, на “суд громадськості” було подано 11 проєктів, 5 які віднеслись до категорії великих проєктів та 6 проєктів – малі проєкти.

Отже, за результатом підрахунку голосів, одноголосним рішенням робочої групи сільської  ради, визначено перелік проєктів, реалізація яких буде профінансована з місцевого бюджету в 2022 році. Далі справа за авторами, які мають довести розпочату справу до кінця, а це потребує і часу і зусиль та консолідації мешканців.

Отже, за результатами голосування у категорії "великі проєкти" здобули перемогу 2 проєкти:

І місце -     №11 "Облаштування зони відпочинку для дітей та молоді в с.Юхимівка, шляхом закупівлі дитячого та спортивного обладнання". - 364 голосів.

ІІ місце -  №02 "Здорова нація" - майданчик з вуличними тренажерами" - 316 голосів.

ІІІ місце -  №09 "Встановлення металопластикових вікон у спортивній залі, як невід'ємна складова вирішення проблеми енергозбереження для майбутніх олімпійців" - 251 голосів.

IV місце - №03 "Встановлення вуличного освітлення шляхом закупівлі ліхтарів на сонячних батереях" с.Клекотина вул.Грушевського - 183 голосів.

V місце -   №01 Забезпечення працівників закладів культури технічними засобами роботи КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму Мурафської сільської ради Вінницької області", шляхом закупівлі комп'ютерної техніки - 85 голосів.

Не підтримує жодного 7 голосів

У категорії "малі проекти" перемогу отримав 1 проєкт:

І місце – №08 "Здорові та щасливі вихованці ЗДО. Фізкультурне обладнання для спортивної зали закладу" - 398 голосів.

ІІ місце – №10 "Тепло в амбулаторію- запорука здоров'я с.Пеньківка" - 382 голоса.

ІІІ місце - №05 "Теплозбереження для майбутнього" - 167 голосів.

IV місце -  №06 "Дерево кохання і подружньої вірності" в с.Клекотина - символ вірності і почуттів людей" -  108 голосів.

V голосів - №4 "Фітнес - центр у бібліотеці" - 97 голосів.

VI голосів -  №07 "Комфортна бібліотека в селі Клекотина" - 25 голосів.

Не підтримую жодного – 29 голосів.

Всім активним учасникам проєктів, особливо їх авторам бажаємо невичерпної енергії, оптимізму та віри у свої сили!