РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ЯКІ БУЛИ ПОДАНІ НА І ЕТАП КОНКУРСУ "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ 2021-2022 РОКУ"

Дата: 06.12.2021 16:41

5 грудня, сплив час відведений для голосування за проєкти які були подані на до участі в І етапі  конкурсу "Комфортні громади". Цьогоріч, на “суд громадськості” було подано 4 проєктів. Дякуємо авторам проєктів за активність.

Отже, за результатом підрахунку голосів, одноголосним рішенням Відбіркової комісії Мурафської сільської  ради, визначено перелік проєктів, які будуть поданні на ІІ етап Конкурсу, а саме:

І місце - Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по вул.Миру с.Довжок, по вул.Коцюбинського, вул.Колгоспна с.Мурафа, вул.Квітнева, вул.Пушкіна, вул.Висоцького та вул.Соборна с.Клекотина, вул.Шевченка с.Михайлівка, вул.Євгена Казьмірова, вул.Першо травнева с.Юхимівка, Мурафської територіальної громади Вінницької обл. - 130 голосів.

ІІ місце -  Спортивно-ігровий комплекс "Олімп" села Михайлівка - 103 голоса.

ІІІ місце - * Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Мурафської сільської територіальної громади по вул.Центральна, 87А с.Пеньківка Жмеринського р-н Вінницької обл. - 41 голос.

ІV місце -  Підвищення доступності та якості обслуговування населення шляхом придбання сучасного медичного обладнання для КНП "Центр медико-санітарної допомоги" Мурафської сільської ради. - 23 голоса.

Загальна кількість проголосованих 305 голосів.

8 голосів за рішенням Відбіркової комісії не взято до уваги, оскільки голоси належать неповнолітнім.