ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В ПІДРОЗДІЛАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА ТЕРИТОРІЇ ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 28.12.2021 10:32

Другим відділом Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м. Шаргород) проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та офіцерського складу в підрозділах територіальної оборони на території Жмеринського району.

Грошове забезпечення від 10000 до 16000 грн. залежно від посади та звання.

Забезпечення військовою формою, речовим майном та харчуванням;

Безкоштовне проживання в гуртожитках, або отримання грошової компенсації за оренду житла;

Щорічна відпустка терміном від 30 діб із виплатою на оздоровлення у розмірі місячного заробітку;

Серед широкого вибору посад є багато споріднених із цивільними, що полегшує підготовку;

Кількість вакантних посад ОБМЕЖЕНА !!!

Військова служба має значні переваги, що роблять її не тільки почесною справою, а й привабливою професією серед інших на ринку праці. Так, служба за контрактом передбачає ряд пільг та допомог, зокрема: збереження посади та середньомісячної заробітної плати за попереднім місцем роботи та інше.

За більш детальною інформацією щодо проходження військової служби можна ознайомитись в Другому відділі Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Шаргород, вул. Поштова , 13.

Телефон: 067-172-08-82, 068-686-69-21.