З Новим роком за старим стилем та святом Василя Великого працівники КЗ "Центру культури, дозвілля та туризму Мурафської сільської ради" та КЗ "Мурафської публічної бібліотеки" вітали працівників Мурафської сільської ради.

Дата: 16.01.2022 17:28

Фото без описуНоворічно-різдвяні свята – символ надії, віри, злагоди та сподівань на краще. Це час радості, дзвінких та веселих колядок, щирих побажань.

Вони щиро бажали всім присутнім миру, взаєморозуміння і Божого благословення на добрі справи та щасливе життя.

Керівництво сільської ради гостинно зустрічали усіх колядників, адже за народними повір’ями те, що вони побажають, обов’язково має здійснитися у Новому році.

Щиро дякуємо!