Дата: 16.01.2022 17:50

На зустріч з письменником приїхали голова Мурафської громади Олег Літвіненко, Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, заступниця декана історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету їм. М. Коцюбинського, кандидатка історичних наук, доцентка Інна Мазур, секретар Шаргородської міської громади Катерина Кедик , місцевий підприємець-меценат Михайло Івасько, настоятель Михайлівської парафії Святого Архангела Михаїла отець Андрій, представники освітянської спільноти Мурафської громади та жителі села Михайлівки.

Анатолій Нагребецький – Почесний краєзнавець України, член Національної Спілки журналістів України, член правління Національної спілки краєзнавців України, дипломант Книги Рекордів України (в категорії «Видавництво»). Він – автор понад тридцяти робіт наукового характеру, які опублікував у районній, обласній та загальноукраїнській пресі. Нагороджений Орденом Президента України «За заслуги».

Голова громади Олег Миколайович щиро подякував автору книг за його працю та любов до рідного краю, зауваживши що від цього дня у Михайлівки є "паспорт села"!