УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.01.2022 17:55

Вимоги до кандидатів:

Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступення магістра,вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом у службі в органах місцевого самоврядування, або державній службі, або в інших сферах управління не менше 2- х років; знання законодавства України,знання та практичні навички роботи з пакетом MS Office на високому рівні, робота з великими обсягами інформації, особиста відповідальність,системність та самостійність в роботі.

Особи які мають бажання взяти у конкурсі подають такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі.

• Заяву на збір та обробку персональних даних.

• Заповнену карту П-2 ДС з відповідними додатками,

• 2 фотокартки розміром 4Х6.

• Копії документів про освіту.

• Електрону декларацію про майно, доходи та витрати і зобов»я зання фінансового характеру за минулий рік.

• Копію документа який посвідчує особу

• Копію військового квитка ( при наявності).

• Медична довідка про стан  здоров'я..

Розпорядження сільського голови про оголошення конкурсу

Питання на перевірку знання Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування"

Питання на перевірку знання Закону України Про запобігання корупції