Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу організаційно-правового забезпечення

Дата: 12.01.2022 18:22

Вимоги до кандидата:

Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче бакалавра,спеціаліста;вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом у службі в органах місцевого самоврядування, або державній службі, або в інших сферах управління  не менше 2- х років; знання законодавства України,знання Законів України « Про захист інформації в інформаційно- телекомунікаційних системах», «Про інформацію», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», знання засад реалізації органами виконавчої влади принципів державної політики цифрового розвитку, вміння використовувати ком»ютерні пристрої,базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення,здатність працювати з документами в різних цифрових форматах,вміння використовувати електроні реєстри,системи електрообігу та інші урядові системи для обміну інформацією та електроного листування.

Особи які мають бажання взяти у конкурсі подають такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі.

• Заяву про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних.

• Заповнену карту П-2 ДС з відповідними додатками,

• 2 фотокартки розміром 4Х6.

• Копії документів про освіту.

• Електрону декларацію про майно, доходи та витрати і зобов»я зання фінансового характеру за минулий рік.

• Копію документа який посвідчує особу

• Копію військового квитка ( при наявності).

• Медична довідка про стан  здоров"я.

Розпорядження сільського голови про проведення конкурсу

• Фото без опису