27 січня 2022 року відбудеться 14 сесію 8 скликання Мурафської сільської ради в приміщені актової зали Мурафської сільської ради на 12-00 годину дня

Дата: 18.01.2022 15:10

На розгляд сесії винесено наступні питання:

- Звіт Мурафського сільського голови О.Літвіненка за 2021 рік.

-Про списання безнадійної дебіторської заборгованості по АК АПБ "Україна".

-Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської ради на 2022 рік.

-Про перспективний план роботи Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області на 2022 рік.

-Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.

-Про затвердження акту прийому - передачі матеріальних цінностей закладів охорони здоров»я. (Будівля Юхимівського ФАПу с.Юхимівка Жмеринського району Вінницької області)

- Про затвердження Програми « Підтримка Жмеринського сектору № 2 філії Державної установи « Центр Пробації» у Вінницькій області на 2022-2025 роки».

- Про ліквідацію КУ « Центр фінансового обслуговування закладів та установ Мурафської сільської ради».

- Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Мурафської сільської ради.

- Про внесення змін штатних розписів закладів дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

-Про внесення змін до штатного розпису КЗ « Школа мистецтв Мурафської сільської територіальної громади».

- Про внесення змін до статутів закладів освіти Мурафської сільської ради.

-Про затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів дошкільної освіти Мурафської сільської ради та затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад директорів закладів дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

- Звіт старости старостинського округу № 1 Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Звіт старости старостинського округу № 2 Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Звіт старости старостинського округу № 3 Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Звіт старости старостинського округу № 4 Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Звіт старости старостинського округу № 5 Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Звіти депутатів Мурафської сільської ради за 2021 рік.

- Земельні питання .

- Різне.