Відбулась 14 сесія Мурафської сільської ради

Дата: 28.01.2022 12:00

27 січня 2022 року відбулося пленарне засідання 14 сесії Мурафської сільської ради восьмого скликання, яке провів голова громади Олег Літвіненко.

У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, заступник голови, секретар ради, начальники апарату сільської ради та  виконавчих органів, керівники підприємств та інші запрошені.

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято усі рішення порядку денного сесії.  Так як, всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

Сільський голова прозвітував перед односельчанами про свою роботу,  роботу депутатського корпусу Мурафської сільської ради, апарату  та виконавчих органів сільської ради за 2021 рік. Олег Миколайович детально ознайомив присутніх з нормотворчою роботою ради, прийнятими розпорядчими документами, методикою наповнення місцевого бюджету та обсягами проведених робіт на об’єктах комунальної власності сільської ради, а також з виконанням заходів Програми соціально-економічного розвитку Мурафської сільської територіальної громади у 2021 році.

Крім того, був схвалений звіт старост старостинських округів та депутатів Мурафської сільської ради.

Насамкінець, голова громади Олег Миколайович  подякував депутатам, працівникам сільської ради, підприємцям та усім жителям громади, тим хто брав активну участь у житті громади за конструктивну та злагоджену роботу у 2021 році.